S

АВТОСЕРВІС
АВТОСЕРВІС
Діагностика підтікань

Маємо понад 6 років досвіду у ремонті авто

Гарантія на виконані роботи

3 філій сервісу по Україні

Вартість послуги

Діагностика патьоків - 300 грн

Наші досвідчені майстри у сервісному центрі Like Service надають послуги з діагностики підтікань, щоб забезпечити надійність та ефективність вашого обладнання. Ми використовуємо передові технології та методи, щоб точно виявити джерело витоку, незалежно від його характеру чи масштабу. Наші спеціалісти оперативно виправлять будь-які проблеми та запропонують оптимальні рішення для подальшого уникнення подібних проблем. Довірте своє обладнання команді фахівців від Like Service, і ми забезпечимо йому найкращий догляд для продовження його безперебійної роботи. Ми використовуємо передові технології та професійний підхід для виявлення навіть найменших витоків рідин у вашій техніці.
Наші кваліфіковані фахівці проводять комплексне обстеження всіх систем, гарантуючи, що жоден витік не залишиться непоміченим. Ми використовуємо сучасне обладнання та досвід, щоб забезпечити точність та ефективність діагностики.
Покладайтеся на Like Service для вчасного виявлення та усунення потенційних проблем. Наша команда готова допомогти вам зберегти надійність та продуктивність вашого обладнання. Оберіть надійний сервіс - оберіть Like Service.

Діагностика підтікань

Ваш безпеки та комфорту на дорозі перш за все! Ми пропонуємо високоточну діагностику підтікань автомобіля, яка дозволяє вчасно виявити потенційні проблеми та уникнути серйозних аварій. Наші кваліфіковані фахівці використовують сучасне обладнання та передові технології для аналізу системи герметичності автомобіля. Виявлення і усунення незначних витоків може попередити серйозні поломки і вартувати вам набагато дешевше. Довірте свою безпеку професіоналам! Запишіться на діагностику підтікань вже сьогодні та подбайте про надійність свого транспортного засобу. Ваш автомобіль заслуговує найкращого догляду, а ми готові забезпечити його для вас!

Illustration
Illustration
Illustration

Ваше авто служить вам надійно, але навіть найкращі машини можуть потребувати дрібних налаштувань. Якщо ви помітили підтікання рідин або мастила, не відкладайте вирішення цієї проблеми на потім. Наша діагностика підтікань авто - це швидкий і ефективний спосіб виявити та усунути будь-які протічки. Наші досвідчені механіки використовують передове обладнання для точного визначення джерела проблеми.
Вчасна діагностика допоможе уникнути серйозних поломок та зберегти ваше авто у бездоганному стані. Звертайтеся до нас, і ми з радістю допоможемо вам повернути вашій машині максимальну ефективність та безпеку на дорозі. Довірте своє авто професіоналам - з нами ви можете бути впевнені в надійності та якості обслуговування. Запишіться на діагностику вже сьогодні та забезпечте собі спокійну їзду завтра!

  Охолоджувальна система

  Масло та масляний фільтр

  Очищення палива/повітря

  Діагностика авто

  Комп'ютерна діагностика

  Діагностика підвіски

  Діагностика підтікань

  Візуальна діагностика двигуна

  Перевірка лакофарбового покриття

  Діагностика автокондиціонера

  Перевірка системи впуску димогенератором

  Перевірка системи випуску димогенератором

  Опресовка системи охолодження

  Перевірка системи охолодження на наявність газів

  Комплексна перевірка перед покупкою

  Ендоскопія каталізотора

  Ендоскопія циліндрів

  Діагносткиа строніх шумів навісного обладнання

Made with