S

АВТОСЕРВІС
АВТОСЕРВІС
Діагностика авто

Відкрийте новий рівень догляду за авто в Like Service. Наша комплексна діагностика гарантує безпеку та ефективність вашого транспортного засобу.

Гарантія на виконані роботи

3 філій сервісу по Україні

Маємо понад 6 років досвіду
у ремонті авто марки BMW

Стоимость услуги

Диагностика авто - 500 грн

Діагностика авто

Наші кваліфіковані техніки з великим досвідом у галузі автосервісу використовують останні технології та обладнання для забезпечення точної та швидкої діагностики. Ми проведемо комплексне обстеження всіх систем вашого автомобіля, включаючи двигун, трансмісію, системи безпеки, електрику та інше.
Наша мета - забезпечити вам повну впевненість у стані вашого автомобіля, виявивши будь-які потенційні проблеми або несправності на ранніх етапах. Ми надаємо докладний звіт про стан вашого автомобіля та рекомендації щодо будь-яких необхідних ремонтів чи обслуговування.
Не відкладайте діагностику вашого авто на потім. Запишіться на діагностику в "Like Service" сьогодні і ми допоможемо вам зберегти ваш автомобіль в оптимальному робочому стані.

Illustration
Illustration

Процедура діагностики автомобіля

Першим кроком у процедурі діагностики є встановлення зв'язку з електронною системою автомобіля, щоб отримати доступ до даних з різних датчиків та компонентів. Це дозволяє нам отримати детальну інформацію про роботу двигуна, трансмісії, систем безпеки, електроніки та інших систем.
Після цього наші техніки проводять ретельне обстеження автомобіля, включаючи візуальний огляд, перевірку наявності витоків рідин, перевірку стану гальмівної системи, а також перевірку всіх ключових компонентів.

  Охолоджувальна система

  Масло та масляний фільтр

  Очищення палива/повітря

  Діагностика авто

  Комп'ютерна діагностика

  Діагностика підвіски

  Діагностика підтікань

  Візуальна діагностика двигуна

  Перевірка лакофарбового покриття

  Діагностика автокондиціонера

  Перевірка системи впуску димогенератором

  Перевірка системи випуску димогенератором

  Опресовка системи охолодження

  Перевірка системи охолодження на наявність газів

  Комплексна перевірка перед покупкою

  Ендоскопія каталізотора

  Ендоскопія циліндрів

  Діагносткиа строніх шумів навісного обладнання

Made with