S

АВТОСЕРВІС
АВТОСЕРВІС
Про нас:

Illustration

ПРО АВТОСЕРВІС

Like Service — одна з найкваліфікованіших майстерень з ремонту автомобілів у Києві. Наша команда висококваліфікованих та сертифікованих автотехніків має багаторічний практичний досвід. Ми робимо все можливе, щоб задовольнити наших клієнтів, надаючи якісне обслуговування клієнтів і завжди прагнемо до відмінних результатів.
Ми обслуговуємо всі марки автомобілів і можемо гарантувати найвищий рівень обслуговування за розумними цінами.

НАША ГАРАНТІЯ

Ми впевнені в якості наших послуг

Немає кращого спокою, ніж усвідомлення того, що у вас менше турбот, якщо ваш автомобіль обслуговують експерти у вашій місцевій автомайстерні Like Service. Вони підтримують свою роботу з гарантією спокою.

Зв'яжіться з нами, щоб записатися на прийом або поставити нам будь-які питання, пов'язані з обслуговуванням, ремонтом або діагностикою автомобіля.

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС?

Ми є підприємством, яке служить місцевій громаді з 2017 року. Ми завжди прагнемо до найвищої якості, чесного та доброзичливого обслуговування та робимо все можливе, щоб допомогти вам якомога швидше.

Дружнє та чесне обслуговування

Гарантія 12 місяців/12 000 км

Зручна зона очікування з безкоштовним Wi-Fi

Технічні спеціалісти, сертифіковані ASE

Аварійний ремонт автомобіля

Клієнти довіряють нам уже понад 6 років

ФОТО

Illustration

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Якщо у вас виникла проблема з автомобілем або вам просто потрібен ремонт, запишіться на прийом до нашої професійної команди вже сьогодні!

Дякуємо Вам!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.

Illustration
Made with